Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/studiohorizon/domains/taniekubki.net/public_html/wp-includes/functions.php on line 66 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/studiohorizon/domains/taniekubki.net/public_html/wp-includes/functions.php on line 64 Wysyłka |

Produkty zakupione w naszym sklepie o standardowej wielkości umożliwiające transport kurierski wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Na jedną paczkę do 30 kg można zapakować do około 72 kubków. Maksymalna waga paczki to 30 kg. Towary zakupione w ilościach paletowych wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Na paletę można zapakować maksymalnie do 48 kartonów zbiorczych kubków.

Przesyłka kurierska STANDARD

Produkty zapakowane w bezpieczne opakowanie kartonowe i zabezpieczone z zewnątrz folią stretch. Dodatkowo każdy z kubeczków umieszczony jest w osobnym kartoniku, jeszcze bardziej zwiększając bezpieczeństwo transportu.

Koszt wysyłki: 20 zł

Przesyłka kurierska PALETA

Zakupione produkty zapakowane w opakowania zbiorcze na Europalecie zabezpieczone taśmami oraz folia stretch – większa odporność na stłuczki oraz inne uszkodzenia w czasie transportu. Na jedną paletę można zapakować maksymalnie 48 kartonów, czyli około 1700 sztuk kubków.

Koszt wysyłki: 150 zł

q

W przypadku uszkodzenia przesyłki

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń w czasie transportu należy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera i złożyć reklamację w firmie kurierskiej. Uszkodzony towar zostanie wysłany po uznaniu reklamacji przez firmę kurierską.

Masz pytanie?

739 903 209

Jeśli masz pytania odnośnie naszych produktów, zadzwoń do nas chętnie udzielimy Ci odpowiedzi! Możesz do nas również napisać poprzez formularz kontaktowy oraz e-mail.

Kubki reklamoweNadrukProjekt graficznyKubki z nadrukiemKubki kolorKubki białe Kubki okolicznościoweKubki na urodziny Kubki na imieninyKubki z logoKubek ze zdjęciemKubek ze grafikąKubek z własnym zdjęciemKubek z opakowaniemKartonik gratis
Kubek z kolorowym środkiem

Napisz do nas:

kontakt@taniekubki.net

7 + 7 =

Szybka wysyłka!

© 2018 - taniekubki.net